en-USru-RUbr-FRde-DEit-ITnb-NOar-LYtr-TR

Hakkımızda:

Misyonumuz dünya genelindeki denizcilik endüstrisinde 7 gün 24 saat profesyonel, isteğe özel ve gerçek zamanlı kalite ölçümü ile teknik hizmet sağlamaktır.


Malta’da, Akdeniz’in tam ortasında ve büyük nakliyat rotalarının kavşağında bulunan Oceanus Marine, müşterilerine bağımsız denizcilik incelemesi, gemi muhendisliği, onarım ve- armatörler, gemi işletme şirketleri, gemicilik acenteleri, deniz nakliyatçıları, petrol ve gaz şirketleri ve hukuki ihtilaf halinde avukatlık büroları dahil- endüstri genelinde teknik denizcilik danışmanlığı hizmeti sunmak için her daim stratejik olarak harekete hazırdır.


Açık deniz gemileri, yüzer yapılar ve üretilmiş parçalar üzerinde 25 yıllık uluslararası tecrübeye sahip teknik ekibimiz ve tesis içi onarım ekibimiz hem kıyıda hem de açıktaki  görevlerde destek sağlamak ve hizmet vermek için 7-24 uygundur.


Son derece vasıflı denetçiler, gemi mühendisleri,  gemi inşaat mühendisleri ve yetkili deniz sürveyörlerinden oluşan ekibimiz;  -çok sayıda üst düzey tetkikler,  teknik danışmanlıklar,  proje yönetimi görevleri, 34 ü aşkın  gemi havuzlama, 3 büyük  ve 2 küçük tek gövdeli tankerden çift gövdeli tankere  dönüşüm, 2 tankerden atık petrol toplama gemisine dönüşüm, birçok yük hattı ve ayrılmış balas sistemleri değişimi, gemi bölümlerinin temini ve çevre koruma hizmetleri- ile  itibar görmektedir.


Oceanus Marine Malta Hükümeti adına (kısıtlamasız) deniz sürveyörü ve danışmanı olarak atanmıştır ayrıca MCA gemi sürveyörü (sınırlı),  Dominika için bandıra müfettişi ve Malta ve Kuzey Afrika için de tek  Insb sürveyörü olarak göreve getirilmiştir.


Oceanus Marine SCMS, FEMAS, IMarEST, IET ve MNA nın aktif üyesidir.Oceanus Marine is a Member Of

 SCMS Logo FEM Logo   IMAREST Logo  IET Logo  itic logo  Merchant Navy Association Logo

Oceanus Marine are Appointed Surveyors for:

   INSB Logo  MCA Logo   Dominica Logo  Georgia COA  Palau international Ship Registry

Oceanus Marine

Our team of highly qualified marine engineers, yacht surveyors naval architects and marine consultants has been credited to date with a number of high profile...More about Oceanus Marine
Contact

(+356) 79 422 440
Gzira Office: No 2, Apartment 1, Victory str., Gzira, GZR 1300, Malta
Skype: elio.desira
© Copyright - Oceanus Marine Ltd 2015 | Login | Web Design Malta