en-USru-RUbr-FRde-DEit-ITnb-NOar-LYtr-TR
Satın Alım Öncesi İncelemeleri:
Taşıtın gövdesini, kargo tankı,ambarı,çark ve ekipmanlarını, boş bölümleri ve konaklama yerlerini içeren kapsamlı bir incelemedir.

Cargo Yükleme,Bağlama, Güvenlik (Ağır Kapasiteli Yük dahil) İncelemeleri:
Yükleme ve ulaştırma operasyonları esnasında hasarı en aza indirgemek için yükleme bağlama ve güvence altına alma gibi kargo istifleme prosedürlerinin uygulandığını denetlemek.

Konteynır ve Soğutmalı Konteynır İncelemeleri:
Oceanus Marine gemicilik hatları, sigorta yüklenicileri ve gemi acenteleri dahil müşterilerine yapısal bütünlük, onarım denetimi, yolculuk öncesi denetim, operasyon denetimi, istifleme ve mühürleme denetimini kapsayan  bir dizi konteynır incelemesi sunar.

Jack- up(Kriko)/ Petrol Kulesi Hareketleri:
Garantili sürveyör ekibimiz  dünyanın her yerindeki petrol kulelerini ve sondaj ekipman hareket operasyonlarını kısa sürede denetlemeye muktedirdir.Böyle denetlemeler lojistik planlaması, yükleme ve nakliye prosedürleri,römorkaj onayları, kule bütünlüğü denetimi,durum-istikrar ve güvenlik sertifikası incelemeleri gerektirir

Yakıt( İkmali )incelemeleri:
Açıkta veya kıyıda açık deniz gemilerine yüklenen marine fuel oil ve gas oil in niteliği ve niceliği denetlenir.

Kargo Petrol Hortumları, Kaldırma Makineleri, Lombar ağzı Testleri sertifikaları:
Bu sertifika testleri kullanıma uygunluk bakımından emin olunması için uluslararası norm ve standartlara uygun olarak sürdürülür.


Medikal Dolaplar ve Onay Belgesi:
Medikal dolapların  yasalara uygun olup olmadığının ve ihtiyaç halinde tıbbi malzemelerin sağlanıp sağlanamayacağının denetlenmesi.


Güvenlik Denetlemeleri:
OCIMF ve uluslararası yasalarla uyumlu olarak petrol gemilerinin,  yakıt mavnalarının güvertesinde güvenlik kontrolü hizmeti sunuyoruz.

Ön Kayıt, Yükleme hattı ve Tonaj İncelemeleri:
Bu tür incelemeler tonaj ölçümlerini,  inceleme raporlarını,zorunlu sertifikaları ve CVC sertifikaları ile balıkçı tekneleri,yatlar dahil ticari araçların incelemelerinin belirlenmesi ve saptanması için yürütülür.

Oceanus Marine

Our team of highly qualified marine engineers, yacht surveyors naval architects and marine consultants has been credited to date with a number of high profile...More about Oceanus Marine
Contact

(+356) 79 422 440
Gzira Office: No 2, Apartment 1, Victory str., Gzira, GZR 1300, Malta
Skype: elio.desira
© Copyright - Oceanus Marine Ltd 2015 | Login | Web Design Malta