en-USru-RUbr-FRde-DEit-ITnb-NOar-LYtr-TR

Dönüştürmeler:

Oceanus Marine Aframax boyutlu tek gövdeli tankerleri çift gövdeliye ve  yakıt mavnalarına dönüştürme; gövdelerde,kargo ve balas sistemlerinde ve çarklarda  büyük ve küçük çapta modifikasyon yapma adına harika bir geçmiş performansına sahiptir.Dizayn,yapı,komisyon ve montaj aşamaları Oceanus Marine personeli ve gerektiğinde uzman taşeronlar tarafından yönetilir. 

Dönüşüm seçeneği genellikle spesifik proje ihtiyaçlarıyla belirlenir.  Tanker dönüşümleri geminin gövdesine ve yapısına çeşitli  karmaşık yapısal ayarlamalar yapılmasını  gerektirir. Oceanus Marine’nin mühendisleri ve gemi mühendisleri her türlü yapısal ve denize ait vaziyetlere hazırlıklı olabilmek için model testleri ve ölçümlü element hesaplamaları uygularlar.

Her bir dönüşüm veya modifikasyon projesi için, Oceanus Marine hem müşterinin hem de projenin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir operasyonel strateji planı hazırlar.

  

Oceanus Marine

Our team of highly qualified marine engineers, yacht surveyors naval architects and marine consultants has been credited to date with a number of high profile...More about Oceanus Marine
Contact

(+356) 79 422 440
Gzira Office: No 2, Apartment 1, Victory str., Gzira, GZR 1300, Malta
Skype: elio.desira
© Copyright - Oceanus Marine Ltd 2015 | Login | Web Design Malta